Hakkımızda

  1. Can Elektrik olarak, 24 yıldır müşterilerimize kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi prensip edinerek, hızla ilerlemekteyiz.
  2. Ana faaliyet alanlarımız firma ve kurumların haberleşme sistemleri, çok noktalı kurumlarda telefon şebekesi, çağrı merkezi, santrali ve sistemleri, network altyapı kurulumu, sistem odası kurulumu, ofis enerji altyapı çalışmaları, tadilat işleri, dekorasyon işleri, otomasyon sistemleri, kazan dairesi elektrik işleri, yıllık bakım desteği, yapısal kablolama, kurulum, altyapı, programlamaları projelendirmesi, montaj, satış sonrası destek ve servis hizmetleridir.
  3. Kablolu, kablosuz network kurulumları ayrıca sistem odalarının tam anlamıyla ISO27001 standartlarını karşılayacak şekilde tasarımı ekiplerimizce yapılmaktadır.
  4. Can Elektrik olarak yurtiçinde çeşitli sektörlerden, kuruluşlara örnek gösterilen çözümler üretmekteyiz.
  5. işletmelere bir yandan haberleşme ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmakta ve heberleşme çözümlerini geliştirmekteyiz.
  6. Bünyemizdeki uzman personelimiz ile Can Elektrik olarak müşterilerimize kaliteli ve yeni çözümleri uygulamaktayız.
  7. Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini biliyor ve müşterilerimizin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke ediniyoruz. Can Elektrik olarak hedefimiz; müşterilerimize, verdiğimiz üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.
  8. Keşif ve ekspertiz hizmetimizle, sizin ihtiyacınızı ve altyapınızı inceleyelim, hesaplı, güvenli, yüksek verimli çözümleri en uygun koşullarda, Can Elektrik güvencesi ile sunalım. Tel: +90 532 693 93 76
Can Elektrik