Network Altyapı

Küçük, orta ve büyük işletmelerde ihtiyacınıza uygun, güvenilir, ekonomik ve sürdürülebilir network ve sistem altyapılarınızı tasarlayıp uyguluyoruz.

Wireless , Fiber optik ve diğer Kablolama ürünlerimiz ile, şirketinizin altyapısına ihtiyaç olabilecek tüm çözümlerin danışmanlığını yapıyor ve size en uygun çözümleri sunuyoruz. 

Kablolu, kablosuz network kurulumları ayrıca sistem odalarının tam anlamıyla ISO27001 standartlarını karşılayacak şekilde tasarımı ekiplerimizce yapılmaktadır.

Gerektiğinde size de danışarak birlikte işletmenizin tam ihtiyacına uygun şekilde çözümler üretiyoruz.

Tüm büyüklükteki sistemler için network kablolama, patch panel montajı, switch ve router montajı ve uyarlanması. Şirketinizin network güvenliği için firewall uygulamaları çözümleri üretmekteyiz.

Sağlıklı bir sistemin en önemli yapıtaşlarından birisi kusursuz çalışabilen bir ağ altyapısıdır. Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir. Can Elektrik olarak, yeni kurulumlarda ve varolan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini gerçekleştiriyoruz. Bakım Anlaşması dahilindeki firmalara bu hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.


Network altyapı ve kablolama hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:

- CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri

- Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri

- Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri

- Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri

- Fiber Optik Sonlandırma ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri

- Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri

- Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri

- Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı

- Kesintisiz UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri

- Profesyonel Sistem Odası Uygulamaları

- Projelendirme ve işçilik

- Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri

- OTDR Test ve Raporlama

- Fluke test cihazı ile data testiFiber Optik Sonlandırma

Fiber optik single ve multi mode kablolar özel kutularda sonlandırılmak durumundadır. Bu kutular duvar  tipi ve kabinet tipi olarak iki çeşittir. Fiber kablolar yalnız başına kullanılamazlar. Bir projede kullanılan kablolar kabinetlere veya sonlandırma kutularına kadar getirilir. Aktif cihazlara fiber patch kablolar ile  erişirler. F/O kablo ile patch kabloyu birleştirmek için arada Coupler denen dışı adaptörler kullanılır. Ayrıca Gbic denen switchlere giren elektronik cihazlarda olmak zorundadır.
 
Bu noktada Can Elektrik fiber optik konusunda aşağıdaki konularda kendi ekiplerince hizmet vermektedir:
 
Fiber Optik sonlandırma hizmetleri
Fiber Optik ekipman satışları
Fiber Optik kablo satışı
Fiber Optik test ve raporlama
Fiber Optik kablo çekimi
Fiber Optik proje hizmetleri


Keşif ve ekspertiz hizmetimizle, sizin ihtiyacınızı ve altyapınızı inceleyelim, hesaplı, güvenli, yüksek verimli çözümleri en uygun koşullarda, Can Elektrik güvencesi ile sunalım. Tel: +90 532 693 93 76