Telefon Santralleri (PBX Sistemleri)

Telefon santralları kurulumu, altyapısı ve programlamaları

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralları. İhtiyaç ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünler ve bu ürünlerin kurulumu, altyapısı ve programlamalarını 24 yıllık tecrübemizle hizmetinize sunuyoruz.

-Küçük Ölçekli İşletmeler

-Orta Ölçekli İşletmeler

-Büyük Ölçekli İşletmeler


Telefon Santralları (PBX Sistemleri)

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik IPG500 ve IP136 telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Bu gün Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır.

Karel’in yeni IP İletişim Platformu olan IPG serisi satışaIPG1000 ve IP138 sunulmuştur. IPG500 ve IPG1000 IP santrallar hakkında daha fazla bilgi için orta ve büyük ölçekli santrallar sekmelerine göz atabilirsiniz.


Keşif ve ekspertiz hizmetimizle, sizin ihtiyacınızı ve altyapınızı inceleyelim, hesaplı, güvenli, yüksek verimli çözümleri en uygun koşullarda, Can Elektrik güvencesi ile sunalım. Tel: +90 532 693 93 76